Ukrainian English Russian

+38 (067) 827-36-07     +38 (067) 829-45-08     +38 (044) 332-45-63

Першим та найголовнішим етапом перед утепленням стін є підготовка та вирівнювання їх основи. Поверхню стіни обов’язково потрібно очистити від бруду, пилу, фарби та ін. Якщо стара штукатурка відстає від стіни чи бухтить, її потрібно збити, те саме і з старою плиткою. Поверхні, що вкриті пилом чи осипаються при проведенні рукою, потрібно обробити глибокопроникною ґрунтовкою. Стару фарбу, що починає відшаровуватися, "здирають" щіткою чи шпателем. На перший погляд, таке завдання здається дуже трудомістким, але від якості зчеплення клейового розчину чи штукатурної суміші з поверхнею стіни залежить надійність системи утеплення в цілому. Тим паче, що у випадку з фасадом, неможливо переробити локальну ділянку, тільки цілу стіну, а то й весь будинок.

При будівництві житла, чи не найважливішим фактором, який обумовлює вибір того чи іншого стінового матеріалу, є показник енергоефективності. На сьогоднішній день, найпопулярнішими стіновими матеріалами для приватного будівництва є газоблок, піноблок, керамоблок, керамзитоблок, арболітовий блок, ракушечник та ін.. Всі ці матеріали володіють низькою теплопровідністю та відрізняються по своїй міцності на стискання та додатковому опору теплопередачі R (м2К/Вт), що створюють.  Останній показник залежить від теплопровідності матеріалу блоку та його ширини. Але знаючи тільки ці показники, ми ще не можемо зробити висновки, чи буде будинок достатньо теплий та зберігатиме дорогоцінне тепло всередині чи ні. 

Мрія про життя у власному заміському будинку є однією з найбільш поширених у суспільстві. Найважливішим питанням для власників будинків є заощадження витрат на електроносіях та комунальних платежах.  Комплексна термомодернізація будинку допоможе зменшити не тільки витрати енергоресурсів на опалення, але і облаштувати його фасад. На сьогодні, маємо чимало варіантів оздоблення та утеплення стін будинку, але найпоширенішими фасадними системи є:

На сьогоднішй день, термомодернізація будинку - дуже важливий етап в проектуванні, будівництві або відновленні помешкання, який вимагає фінансових витрат. Держава поторбувалась про своїх громадян та 05 – 06 жовтня 2016 року «Укргазбанк» та «Ощадбанк» відновили прийом документів на отримання "теплих» кредитів. «Теплі кредити» - це часткове відшкодування витрат на придбання енергоефективних матеріалів громадянами України згідно державної програми з енергозбереження. Для отримання компенсації за придбання та утеплення теплоізоляційними матеріалами Тепловер, необхідно виконати наступні дії: 

Cлід зазначити, що утеплення стін зсередини по своїй ефективності не може зрівнятися з фасадним утепленням. Тим більше, завжди присутній ризик зміщення тепловологісного режиму в сторону приміщення. Це тягне за собою утворення грибку на стінах. При утепленні стін зсередини важлово, щоб шар теплоізоляційного матеріалу був не більше 5 см. Якщо в приміщенні підвищена вологість та холодні стіни слід використовувати паропроникні матеріали, які забезпечать здоровий мікроклімат на відміну від не паропроникних.

У яких випадках доцільно робити утеплення стін та відкосів зсередини?

- будинок належить до категорії пам'ятки архітектуричи розташований в історичному центрі міста;

- будинок вже утеплений, але рівень теплозахисту та мікроклімат в приміщенні не задовільняє власників;

- стіни квартири межують з ліфтовою шахтою та неопалюваними приміщеннями;

- разом з утепленням стін необхідно зробити додаткову звукоізоляцію приміщення;

- складність проведення фасадного утеплення, у випадках, коли необхідне залучення верхолазів з використанням альпіністського обладнання;

- у квартирі чи будинку планується капітальний ремонт з штукатуркою стін, а власник бажає максимально знизити можливі тепловтрати та час прогрівання приміщення.

Науково-виробниче підприємство «Укрвермікуліт» постійно працює над вдосконаленням та розширенням лінійки теплоізоляційних сумішей Тепловер. Тепловер Optima не так давно з’явився в асортименті нашої продукції, але дуже добре зарекомендував себе на ринку теплоізоляційних матеріалів. Основною з переваг системи утеплення Тепловер є технологічність нанесення. Тепловер Optima гармонічно поєднує в собі високу еластичність та теплоізоляційні властивості. Продукт об’ємною вагою до 300 кг/м3 має коефіцієнт теплопровідності  λ=0,072 Вт/мК, це дозволяє використовувати його не тільки для внутрішнього утеплення квартир чи будинків, але й застосовувати у складі фасадної системи утеплення. Матеріал добре підходить для доутеплення та вирівнювання стін з таких енергоефективних матеріалів, як газобетон та поризований керамічний блок. Тепловер Optima підходить для механізованого нанесення та добре зарекомендував себе з штукатурними агрегатами Kaleta і PFT.

Як і всі фасадні системи утеплення «мокрого типу», які в якості базового шару містять у своєму складі клейові суміші, система утеплення Тепловер розпочинається з Набриску. Основне призначення данного шару — це збільшення шорохуватості поверхні, а отже підвищення площі контакту та збільшення адгезії до утеплювача. Усі будівельні суміші, що мають у своєму складі теплоізоляційні наповнювачі, характеризуються меншою міцністю на відрив, ніж звичайні важкі розчини. Саме тому для забезпечення надійності та довговічності системи в цілому був розроблений продукт під назвою Тепловер Набриск.

НВП «Укрвермікуліт» стало учасником Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів. "Укрвермікуліт" - науково-виробниче підприємство, що спеціалізується на виготовленні теплоізоляційних сумішей Тепловер (UА) та Bauwer (EU). Органічне поєднання дослідницьково досвіду та сучасної автоматизованої виробничої лінії дозволяють виготовляти інноваціні надлегкі матеріали у сегменті теплоізоляційних будівельних сумішей. Своїми враженнями від візиту виробничого підприємства компанії в м. Васильків, Київської обл.,  поділився президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів І.М. Салій " Я особисто вражений, що компанія власними силами (з використанням європейських комплектуючих) змонтувала сучасне обладнання і розробила технології....", та відмітив, що теплоізоляційні суміші Тепловер (UА) та Bauwer(EU) можна придбати не тільки в Україні, але і в Европі. 

Більше інформації про теплоізоляційні суміші на http://teplover.ua/ 

Як і всі фасадні системи,  утеплення на основі теплоізоляційних сумішей має свої переваги та недоліки. У багатьох людей склалося враження, що такий спосіб утеплення має значно меншу ефективність, порівняно з системами на основі мінераловатих та пінополістирольних плит. Такі твердження грунтуються на основі тих показників теплопровідності, якими всі звикли оперувати. Оскільки  ринок теплоізоляційних сумішей ще не розкрив свого потенціалу, а виробництво зачасту відбувається в  кустарних умовах чи власноруч на будівельному майданчику, нажаль зіштовхуємося з тим, що загальну картину на таку фасадну систему створюють продукти низької якості.

НВП ТОВ «Укрвермікуліт» ©2018 Всі авторські права захищено.