Ukrainian English Russian

+38 (067) 827-36-07                 viber PNG1+38 (067) 348-56-12              

info@vermiculite.com.ua

Якщо хочете утеплити власний будинок, насамперед  варто розібратися в тому, як це правильно зробити. Щоб не йти на поводу в підрядників, давайте розберемося, які є види утеплення та який ефект ми можемо отримати від того чи іншого способу.

Загальні енерговитрати будинку складаються з втрат тепла через стіни, вікна, двері, перекриття, підлогу, вентиляцію та зовнішню інфільтрацію. Кожен будинок індивідуальний в цьому плані, але теоретичні підрахунки та усереднені практичні висновки дають нам таку загальну картину, що в не утепленому будинку втрати тепла через перекриття (покрівлю) будуть становити приблизно 35%, через стіни будинку 30%, вікна та двері 15%, підлога 10%, інше 10%

Отже утеплення стін зменшить витрати палива на обігрів будинку майже на третину. Для цього можна виконувати зовнішнє утеплення, міжстінове утеплення та внутрішнє утеплення.  Усі спеціалісти вже давно дійшли висновку, що найефективнішим буде утеплення стінової конструкції  ззовні. Такі роботи називаються фасадними, бо змінюють не тільки тепловий опір, а й зовнішній вигляд будинку. Фасадне утеплення забезпечить надійну теплоізоляцію стінової конструкції. Стіни будинку будуть прогріватися та віддавати тепло всередину приміщення. На сьогоднішній день це не дешеве задоволення, а кваліфікація робітників при виконанні таких робіт має бути високою. Ще одним найголовнішим фактором, який потрібно враховувати перед початком утеплення будинку, це те що стіна під теплоізоляційною оболонкою має бути суцільною, тобто в її товщі не повинно бути вентильованих прошарків, які  в подальшому будуть витягувати тепло зсередини будинку і зводити нанівець  весь теплоізоляційний ефект від зовнішнього утеплення. Це відбувається тому, що будь-який повітряний простір в стіні ніколи не може бути повністю герметичним, з’являються конвективні втрати, стіна продувається і теплоізоляційний шар не може прогріти товщу стіни. Такі поблеми з’являються в будинках, що вимурувані по принципу колодязьної кладки, де заради економії матеріалів будівельники залишали пустоти в 6-8 см або в будинках, що облицьовувались цеглою і при цьому залишався повітряний прошарок 8-12 см. В таких випадках, розпочинати роботи по утепленню власного житла слід з міжстінового утеплення. Виконати це можна способом задувки теплоізоляційного матеріалу в пустоти за допомогою спеціального обладнання. 

В залежності від того яка товщина повітряного прошарку в стіні заповнюється перлітом, визначається необхідна товщина фасадного утеплення

Важливо! Використовуйте тільки системи утеплення з високою паропроникністю матеріалів.

Чому перліт?

Матеріал для задувки повинен бути:

максимально ефективним

екологічним

негорючим

паропроникним

не втрачати свої властивості з часом

Всі ці характеристики поєднує в собі такий утеплювач, як спучений перліт  Коефіцієнт теплопровідності його становить всього 0,039 Вт/мК, що нижче чим будь-який інший матеріал. Один сантиметр перліту по своїх теплоізоляційних властивостях замінить 12 см цегляної кладки. Спучений перліт – це гірська порода, яка під дією температури має властивість розпушуватись і утворювати маленькі кульки, або перли – звідки і його назва. Він не включає в своєму складі ніяких домішок та в’яжучих, це повністю екологічний та негорючий матеріал. Протягом всього часу, перліт не розкладається, не гниє та не виділяє жодних запахів. Спучений перліт - це паропроникний матеріал. Волога, виходячи з будинку, не осідає в товщі стінової конструкції  і стіна залишається сухою на протязі всього терміну експлуатації.

Щоб замовити роботи з утеплення перлітом способом задувки звертайтесь у відділ продажу.

НВП ТОВ «Укрвермікуліт» ©2021 Всі авторські права захищено.