Ukrainian English Russian

+38 (067) 827-36-07     +38 (067) 829-45-08     +38 (044) 332-89-02

info@vermiculite.com.ua

Шановні партнери!

Команда ТОВ «НВП «Укрвермікуліт» щиро вітає з прийдешніми зимовими святами!

Бажаємо Вам казкового відчуття свята, безмежного тепла та невичерпної життєвої енергії!

Графік роботи ТОВ «НВП «Укрвермікуліт» у період святкових днів:

25.12.2019 р. – вихідний день

26-27.12.2019 р. – робочі дні

28.12.2019 р. – 05.01.2020 р. – вихідні дні

06.01.2020 р. – робочий день

07.01.2020 р. – вихідний день

Веселих свят! ;)

 

Першим та найголовнішим етапом перед утепленням стін є підготовка та вирівнювання їх основи. Поверхню стіни обов’язково потрібно очистити від бруду, пилу, фарби та ін. Якщо стара штукатурка відстає від стіни чи бухтить, її потрібно збити, те саме і з старою плиткою. Поверхні, що вкриті пилом чи осипаються при проведенні рукою, потрібно обробити глибокопроникною ґрунтовкою. Стару фарбу, що починає відшаровуватися, "здирають" щіткою чи шпателем. На перший погляд, таке завдання здається дуже трудомістким, але від якості зчеплення клейового розчину чи штукатурної суміші з поверхнею стіни залежить надійність системи утеплення в цілому. Тим паче, що у випадку з фасадом, неможливо переробити локальну ділянку, тільки цілу стіну, а то й весь будинок.

При будівництві житла, чи не найважливішим фактором, який обумовлює вибір того чи іншого стінового матеріалу, є показник енергоефективності. На сьогоднішній день, найпопулярнішими стіновими матеріалами для приватного будівництва є газоблок, піноблок, керамоблок, керамзитоблок, арболітовий блок, ракушечник та ін.. Всі ці матеріали володіють низькою теплопровідністю та відрізняються по своїй міцності на стискання та додатковому опору теплопередачі R (м2К/Вт), що створюють.  Останній показник залежить від теплопровідності матеріалу блоку та його ширини. Але знаючи тільки ці показники, ми ще не можемо зробити висновки, чи буде будинок достатньо теплий та зберігатиме дорогоцінне тепло всередині чи ні. 

11 серпня - не просто дата в календарі 2019 року. Це день, коли кожен з нас, професіоналів сфери будівництва, може замість кельми чи рівня взяти мангал чи пляшку односолодового та просто розслабитися. Потім згадати, скільки вдалих об'єктів здано або розказати кумові про смішний випадок зі штукатурною станцією.

Сценарій цього дня у всіх різний, але об'єднує нас одне - любов то Bauwer та прагнення зробити цей світ теплішим)      

Бажаємо Вам сили та натхнення, а також сонячного 11 серпня 2019 року)

pawel czerwinski lH shm35QIA unsplash

З повагою, колектив Bauwer

logo eps Converted    600600

На сьогоднішй день, термомодернізація будинку - дуже важливий етап в проектуванні, будівництві або відновленні помешкання, який вимагає фінансових витрат. Держава поторбувалась про своїх громадян та 05 – 06 жовтня 2016 року «Укргазбанк» та «Ощадбанк» відновили прийом документів на отримання "теплих» кредитів. «Теплі кредити» - це часткове відшкодування витрат на придбання енергоефективних матеріалів громадянами України згідно державної програми з енергозбереження. Для отримання компенсації за придбання та утеплення теплоізоляційними матеріалами Тепловер, необхідно виконати наступні дії: 

Cлід зазначити, що утеплення стін зсередини по своїй ефективності не може зрівнятися з фасадним утепленням. Тим більше, завжди присутній ризик зміщення тепловологісного режиму в сторону приміщення. Це тягне за собою утворення грибку на стінах. При утепленні стін зсередини важлово, щоб шар теплоізоляційного матеріалу був не більше 5 см. Якщо в приміщенні підвищена вологість та холодні стіни слід використовувати паропроникні матеріали, які забезпечать здоровий мікроклімат на відміну від не паропроникних.

У яких випадках доцільно робити утеплення стін та відкосів зсередини?

- будинок належить до категорії пам'ятки архітектуричи розташований в історичному центрі міста;

- будинок вже утеплений, але рівень теплозахисту та мікроклімат в приміщенні не задовільняє власників;

- стіни квартири межують з ліфтовою шахтою та неопалюваними приміщеннями;

- разом з утепленням стін необхідно зробити додаткову звукоізоляцію приміщення;

- складність проведення фасадного утеплення, у випадках, коли необхідне залучення верхолазів з використанням альпіністського обладнання;

- у квартирі чи будинку планується капітальний ремонт з штукатуркою стін, а власник бажає максимально знизити можливі тепловтрати та час прогрівання приміщення.

Хтось  за чашечкою ароматної кави мріє про відпочинок сонце, море, свіже гірське повітря, а хтось думає про те як позбутись «текучих стін». Багато людей стикаються з проблемою виникнення конденсату на стінах, підвищеної сирості чи навіть плісняви на відкосах та вентиляційних каналах. Але всі ми дбаємо про своє здоров’я та здоров’я близьких нам людей, особливо дітей, тому треба негайно діяти!!!

Сирість та конденсат на вентиляційному каналі з’являється через підвищену вологість та низьку температуру на поверхні. Поєднання цих двох факторів спричиняє появу точки роси на  вікнах, відкосах чи  вентиляційних каналах. Волога що знаходиться в приміщенні, через низьку температуру поверхні, починає конденсуватись в краплі води. Якщо це відбувається на протязі довгого часу, маємо ризики появи плісняви та грибку. Вирішуючи, будь-яку, проблему, потрібно боротись саме з причинами її утворення:

Метод  1. Замінити чи встановити систему вентиляції. Цей метод є досить дорогий та потребує в подальшій експлуатації періодичних профілактичних дій. Обов’язково встановлюйте вентиляційні системи з рекуператорами, що збережуть тепло в приміщенні. Інакше позбувшись додаткової вологи, ви позбудетесь нагрітого повітря.

Метод 2. Утеплення стін. Зробити це можна як ззовні так і з середини. Зовнішнє утеплення є більш ефективним, адже такий спосіб не змістить точку роси в середину приміщення, а отже не буде підвищуватись вологість. Але не завжди це можна реалізувати,  особливо це стосується квартир в багатоповерхових будинках. В таких випадках утеплити стіни допоможуть теплоізоляційні суміші Тепловер. Це штукатурка та одночасне утеплення стін та відкосів. Приміщення стане швидше прогріватися, а температура на поверхні підніметься. Матеріали Тепловер наносяться штукатурним способом, отже утворення повітряних пустот під утеплювачем, де  також може збиратись конденсат – виключене!

Детальніше про внутрішнє утеплення   можна дізнатись тут.

Як і всі фасадні системи утеплення «мокрого типу», які в якості базового шару містять у своєму складі клейові суміші, система утеплення Тепловер розпочинається з Набриску. Основне призначення данного шару — це збільшення шорохуватості поверхні, а отже підвищення площі контакту та збільшення адгезії до утеплювача. Усі будівельні суміші, що мають у своєму складі теплоізоляційні наповнювачі, характеризуються меншою міцністю на відрив, ніж звичайні важкі розчини. Саме тому для забезпечення надійності та довговічності системи в цілому був розроблений продукт під назвою Тепловер Набриск.

НВП «Укрвермікуліт» стало учасником Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів. "Укрвермікуліт" - науково-виробниче підприємство, що спеціалізується на виготовленні теплоізоляційних сумішей Тепловер (UА) та Bauwer (EU). Органічне поєднання дослідницьково досвіду та сучасної автоматизованої виробничої лінії дозволяють виготовляти інноваціні надлегкі матеріали у сегменті теплоізоляційних будівельних сумішей. Своїми враженнями від візиту виробничого підприємства компанії в м. Васильків, Київської обл.,  поділився президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів І.М. Салій " Я особисто вражений, що компанія власними силами (з використанням європейських комплектуючих) змонтувала сучасне обладнання і розробила технології....", та відмітив, що теплоізоляційні суміші Тепловер (UА) та Bauwer(EU) можна придбати не тільки в Україні, але і в Европі. 

Більше інформації про теплоізоляційні суміші на http://teplover.ua/ 

НВП ТОВ «Укрвермікуліт» ©2020 Всі авторські права захищено.