Ukrainian English Russian

+38 (067) 348-56-35 viber icon      +38 (067) 348-56-12 viber icon   

info@vermiculite.com.ua

На сьогодні, питання утеплення стоїть перед багатьма власниками приватних будинків. Так склалися умови, що ринок послуг з утеплення, відверто кажучи, диктує свої умови замовнику. В основному пропонуються дві системи так званого "мокрого типу" - це утеплення на основі пінополістирольних та мінераловатних плит.

image2

Обидві системи заслужено здобули поширення. Однак, ці системи утеплення, окрім переваг, також мають ряд недоліків. В першу чергу, це плитний варіант утеплюючого матеріалу. Такий формат не дозволяє створювати монолітного теплоізоляційного шару, так як плити монтуються на стіни за допомогою клею та дюбелів, що унеможливлює щільне прилягання, а стики ніколи не вдасться герметизувати на 100%. Це вже додаткова втрата дорогоцінного тепла. Пінополістирольні плити, не кажучи вже про їхню горючість, мають дуже низьку паропроникність, та волога, яка виходить з будинку, осідає в стіновій конструкції. Особливо це погано для газобетону, такий матеріал дуже чутливий до підвищеної вологості. Плити на основі базальтового волокна мають хороший коефіцієнт паропроникності, але повністю відкриту структуру з волокон, де абсолютно легко збирається конденсат. Також з часом матеріал може давати усадку.

Всіх цих недоліків позбавлений спосіб утеплення на основі теплоізоляційних сумішей, які наносяться на поверхню штукатурним способом. Компанія розробник теплоізоляційних матеріалів Науково-виробниче підприємство «Укрвермікуліт» розробила повноцінну фасадну систему утеплення Тепловер.  Технологічність нанесення, паропроникність та довговічність є основними перевагами даного способу утеплення.

image4Для підготовки основи та підвищення площі контакту, створюється стартовий шар на основі Тепловер Набриcк. Наноситься плоским шпателем, прижимаючи та відриваючи його від поверхні.

image5

Далі встановлюються маяки та наноситься шар теплоізоляційної суміші вручну або механізованим способом.

Поверхня вирівнюється правилом по маяках, а  після набуття твердості, наноситься армуючий шар Тепловер Шпаклівка з склосіткою.

image6

Поверхня готова до нанесення фінішного декоративного шару.

Увага! В якості оздоблення рекомендується використовувати паропроникні матеріали на мінеральній, силікатній або силікон-силікатній основі!

НВП ТОВ «Укрвермікуліт» ©2022 Всі авторські права захищено.