Ukrainian English Russian

+38 (067) 348-56-35 viber icon      +38 (067) 348-56-12 viber icon   

info@vermiculite.com.ua

Мрія про життя у власному заміському будинку є однією з найбільш поширених у суспільстві. Найважливішим питанням для власників будинків є заощадження витрат на електроносіях та комунальних платежах.  Комплексна термомодернізація будинку допоможе зменшити не тільки витрати енергоресурсів на опалення, але і облаштувати його фасад. На сьогодні, маємо чимало варіантів оздоблення та утеплення стін будинку, але найпоширенішими фасадними системи є:

  • Система мокрого фасаду на основі пінополістирольних плит
  • Система мокрого фасаду на основі мінераловатних плит
  • Сиcтема мокрого фасаду на основі теплоізоляційних сумішей
  • Система навісного вентильованого фасаду

Кожен з цих способів утеплення має свої переваги та недоліки, але всі вони вже давно зарекомендували себе на ринку, як повноцінні завершені фасадні системи, які можемо застосовувати, як в багатоповерховому ,так і в котеджному будівництві.

Найважливішою характеристикою, будь-якого способу утеплення, в першу чергу, є той додатковий теплоопір, що створює дана система в комплексі з стіновою конструкцією. Системи мокрого фасаду на основі пінополістирольних плит монтуються з пінопласту марки не нижче ПСБ-С-25. Такий матеріал має коефіцієнт теплопровідності  0,041 Вт/мК, але низьку паропроникність  (вплив вологості на теплопровідність). Системи мокрого фасаду на основі мінераловатних плит та навісні вентильовані системи , де в якості теплоізоляційного шару використовуються плити з базальтового волокна  мають дещо вищий коефіцієнт теплопровідності 0,049 Вт/мК, але хороші показники паропроникності.  Оптимальними показниками володіє фасадна система утеплення на основі теплоізоляційних сумішей Тепловер. Теплоізоляційна суміш Aero має коефіцієнт теплопровідності 0,055 Вт/мК та закриту пористу структуру з оптимальним показником паропроникності 0,24 мг/м∙год ∙Па. Така система утеплення наноситься на стіну суцільним шаром без утворення повітряних пустот та без, будь-якого, механічного кріплення, що виключає утворення містків холоду. Опір теплопередачі можливо набирати такий, який бажає замовник чи вимагає ДБН. Отже:

Тепловер – це тепло!

Для тих, хто дбає про здоров’я та безпеку своєї сім’ї, немало важливими факторами будуть екологічність та безпека фасадних матеріалів. Вся продукція торгової марки Тепловер містить в своєму складі тільки мінеральні наповнювачі – перліт та вермикуліт, а також в’яжуче цемент, в лінійці представлена теплоізоляційна суміш Тепловер Lime на основі вапна. Все це екологічні, а саме головне негорючі матеріали. Тому:

Тепловер – здорово та безпечно!

Але, мабуть, найважливішим фактором при виборі фасадної системи утеплення є її термін ефективної експлуатації. Кому важливо наскільки ефективним та дешевим буде утеплення, коли прийде час до заміни всього фасаду (тріщини, вм’ятини, відшарування і т.п.), коли система теплоізоляції  перестає виконувати свою функцію, а фасад втрачає свою естетичність. Основною перевагою технології утеплення будинку матеріалами Тепловер є довговічний, монолітний теплоізоляційний шар на основі цементного в’яжучого. Мінімум технологічних операцій та нюансів при виконанні робіт. Ми абсолютно сміло даємо гарантію 25 років на матеріал та фасадні роботи.

Тепловер – довговічно!   

Заощаджуйте разом з фасадною системою утеплення Тепловер!

НВП ТОВ «Укрвермікуліт» ©2022 Всі авторські права захищено.