Ukrainian English Russian

+38 (067) 827-36-07                 viber PNG1+38 (067) 348-56-12              

info@vermiculite.com.ua

Як і всі фасадні системи утеплення «мокрого типу», які в якості базового шару містять у своєму складі клейові суміші, система утеплення Тепловер розпочинається з Набриску. Основне призначення данного шару — це збільшення шорохуватості поверхні, а отже підвищення площі контакту та збільшення адгезії до утеплювача. Усі будівельні суміші, що мають у своєму складі теплоізоляційні наповнювачі, характеризуються меншою міцністю на відрив, ніж звичайні важкі розчини. Саме тому для забезпечення надійності та довговічності системи в цілому був розроблений продукт під назвою Тепловер Набриск.

Тепловер Набриск рекомендується наносити за допомогою металевої терки поступовими уривчастими рухами. Такий спосіб забезпечує утворення виступів до 10 мм. Перед нанесенням поверхню рекомендовано змочити водою. Площа, яку він покриває, має становити не менше 80%.

Як свідчить практичний досвід, розхід Тепловер Набриску не є високим — одного мішка вагою 20 кг вистачить  приблизно на 8 м2 площі стінової конструкції*, тоді як витрати клейових сумішей під час утеплення плитними матеріалами можуть становити 6 кг на 1 м2. Економія цих матеріалів на даному етапі може поставити під загрозу надійність та ефективність системи утеплення з часом.

Зверніть увагу, що спосіб облаштування системи утеплення з цементним Набриском дозволяє не робити ґрунтування поверхні стіни перед початком робіт, замінивши цей етап простим змочуванням водою.

Отже, за допомогою використання Тепловер Набриск у фасадному утепленні ми не тільки забезпечуємо довговічність і міцність системи в цілому, а й заощаджуємо на підготовчих роботах і клейових сумішах.

*У залежності від стану та матеріалів стінової конструкції рекомендоване процентне заповнення площі може змінюватися.

НВП ТОВ «Укрвермікуліт» ©2021 Всі авторські права захищено.