Ukrainian English Russian

+38 (067) 348-56-35 viber icon      +38 (067) 348-56-12 viber icon   

info@vermiculite.com.ua

На сьогоднішй день, термомодернізація будинку - дуже важливий етап в проектуванні, будівництві або відновленні помешкання, який вимагає фінансових витрат. Держава поторбувалась про своїх громадян та 05 – 06 жовтня 2016 року «Укргазбанк» та «Ощадбанк» відновили прийом документів на отримання "теплих» кредитів. «Теплі кредити» - це часткове відшкодування витрат на придбання енергоефективних матеріалів громадянами України згідно державної програми з енергозбереження. Для отримання компенсації за придбання та утеплення теплоізоляційними матеріалами Тепловер, необхідно виконати наступні дії: 

  1. Обрати теплоізоляційну суміш Тепловер, і попросити продавця, щоб він оформив рахунок-фактуру.
  2. Взяти паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи і рахунок-фактуру на товар, піти в банк та подати заявку на отримання кредиту.
  3. При позитивному рішенні, сплатити 10% від суми товару на рахунок продавця. На інші 90% банк надає вам кредит і одразу перераховує його продавцю. Також, необхідно відкрити поточний рахунок, на який потім повернеться відшкодування.
  4. Отримати від продавця товар і взяти в нього видаткову накладну (як підтвердження цільового використання кредиту).
  5. Отримати відшкодування на свій розрахунковій рахунок у банку, що приймає участь в урядовій програмі з енергоефективності.

Матеріали Тепловер відносяться до виробів теплоізоляційних перлітоцементних. Саме так зазначено в пункті 8 та 17 переліку енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання яких здійснюється відшкодування. Ознайомитися можна тут: http://saee.gov.ua/sites/default/files/04_04_2018.pdf

Ще одним підтвердженням, що компенсацію від держави можливо отримати є наш останній об'єкт у м. Чернівці. Площа фасаду утеплення будинку - 980 м².

Закінчення робіт з утеплення - 2017 р. Теплоізоляційний шар - Тепловер Optima.Відшкодування для ОСББ - 40%. 

 Tepli krediti Chernyvci 1

Tepli krediti Chernyvci 2

Tepli krediti Chernyvci 3

НВП ТОВ «Укрвермікуліт» ©2022 Всі авторські права захищено.